PONUKA
NOVINKY
KATEGORIE
KATEGORIE
KONTAKT
 
PONUKA
PONUKA
 
SUVENÍRY
   
 
KERAMIKA
 
MESTSKÝ MOTÍV
Prešov
01 - 02 - 03 - 04 - 05
   
Bratislava
01 - 02
   
Žehra
01
   
Košice
01
   
Tatry
01 - 02
   
  NÁBOŽENSKÝ MOTÍV
Ježíš
01
   
  SLOVAKIA MOTÍV
Slovakia
01 - 02
   
 
MAGNETKY
NÁBOŽENSKÉ 
- 01 - 02 - 03 - 04 -
- 05 - 06 -
MESTSKÉ
- A - B - C - D -
- E - F - G - H -
- I - K - L - M -
- N - O - P - R -
- S - T - U - V - Z
   
   
   
   

 

 

- ZÁKAZKOVÁ VÝROBA - V mesiaci jún 2006 sme vytvorili KERAMICKÚ "Kvapku vody" pre PLOP Slovakia, o.z.

Účel : Projekt „Kvapka vody pre Mozambik“ - projektu studní s pitnou vodou – vybudovanie latrín na zabezpečenie hygieny okolia v komunite v oblasti Nkassane v Mozambiku.

Prevedenie:
Veľkosť je 75mm (obvod – kruh, motív – slzy včlenená do jednoty ľudí v núdzi).
Keramická slza s dierkou a šnúrkou (ľan) na zavesenie ( na krk, alebo na stenu ).
Gramáž cca 20-30g.
Balené do PVC vrecka s recyklovaným farebným podkladom.

Poznámka: PLOP Slovakia, o.z. je mimovládna rozvojová organizácia, ktorej hlavným poslaním je vykonávanie zahraničnej rozvojovej pomoci a spolupráce s dôrazom na rozvojové portugalsky hovoriace krajiny ako sú: Angola (v Afrike); Brazília (v Latinskej Amerike); Guinea Bissau (v Afrike); Kapverdské Ostrovy (v Afrike); Mozambik (v Afrike); Svätý Tomáš (v Afrike) a Východný Timor (v Indii).

Ukážka: KERAMICKÁ SLZA pre PLOP Slovakia, o.z. Veľkosť je 75mm s dierkou a šnúrkou (ľan) na zavesenie. Gramáž cca 20-30g. Balené do PVC vrecka s recyklovaným farebným podkladom.

Návrhy: slzy pre PLOP Slovakia, o.z.

- ZÁKAZKOVÁ VÝROBA - V mesiaci jún 2006 sme vytvorili KERAMICKÝ SUVENÍR "Vodný mlyn" a MAGNETICKÝ SUVENÍR "Vodný mlyn a Pec" pre Združenie ochranárov Dolného Žitného ostrova.

Účel : Suvenír Vodný mlyn - Kolárovo; Národná kultúrna pamiatka; Združenie ochranárov Dolného Žitného ostrova .
Prevedenie keramických suvenírov:
Veľkosť je 75mm (obvod – kruh; motív – Vodný mlyn; text - Vodný mlyn a Kolárovo).
Keramický patinovaný suvenír s dierkou a šnúrkou (trikolóra v dvoch šírkach) na zavesenie ( na krk, alebo na stenu ).
Gramáž cca 20-30g.
Balené do PVC vrecka s recyklovaným farebným podkladom.
Prevedenie magnetických suvenírov:
Veľkosť je 65mmX83mm ( motív – Vodný mlyn a Pec).
Balené do PVC vrecka.
Poznámka: Múzeum vodného mlynárstva inštalované v plávajúcom mlyne, ktorý má zaujímavú históriu. Posledný demontovaný exemplár plávajúceho vodného mlynu, ktorý je postavený na dvoch rovnobežných člnoch a ukotvený o breh rieky pláva na vode, bol prevezený v roku 1965 do skladov Múzea slovenskej dediny v Martine. V roku 1980 bývalá Okresná pamiatková správa v Komárne požiadala o vydanie tohto mlynu s plánom na jeho rekonštrukciu. Za pomoci Slovenských lodeníc Komárno bolo dielo dokonané. Dnešný mlyn, hoci vyzerá veľmi pôvodne, je mierne upravený pre potreby expozično-muzeálne, pričom je plne funkčný.
Mlyn sa stal v roku 1995 majetkom Slovenského zväzu ochrancov prírody a krajiny - základnej organizácie Drop v Kolárove. Zdroj: http://www.muzeum.sk ; 23.06.2006

klikni - velky obrazok
klikni - velky obrazok
klikni - velky obrazok
klikni - velky obrazok

Ukážka: . Medená patina - rôzne odtiene. Veľkosť je 75mm s dierkou a šnúrkou na zavesenie. Gramáž cca 20-30g. Balené do PVC vrecka s recyklovaným farebným podkladom.

Ukážka: . Magnetické suveníry. Veľkosť je 68mmX83mm. Balené do PVC vrecka.

Ako jedna z mála firiem zo Slovenska sme sa zúčastnili medzinárodného projektu „EURÓPSKY VLAK 2006 v Košiciach“ na základe generálneho povolenia od Železníc Slovenskej Republiky, kde sme propagovali pri príchode vlaku naše prezentačné suveníry.

Projekt bol určený najmä mladým ľuďom a jeho cieľom bolo stretnutie ľudí z rôznych regiónov Európy a vzájomné vymieňanie si vlastných kultúr a názorov z oblastí každodenného života; spájania ľudí, miest a krajín. Viac ako 100 mladých ľudí z európskych krajín (Nemecko, Česko, Rakúsko, Slovinsko, Maďarsko, Slovensko, Poľsko, Srbsko, Gruzínsko, Lotyšsko, Bielorusko, Ukrajina, Rumunsko, Grécko, Francúzsko) sa snažilo na železničných staniciach osloviť a pritiahnuť obyvateľov svojou kreativitou prostredníctvom filmov, divadla, literatúry, hudby a kulinárskych špecialít. Cesta vlaku symbolizovala mobilitu a možnosti medzinárodnej spolupráce v novej, rozšírenej Európskej únii, preberali sa témy ako mobilita a vzdelanie, rovnosť šancí a menšinová politika, či rozširovanie EU a budúcnosť integračného procesu. Záštitu nad celým projektom prevzala ministerka zahraničných vecí Rakúska pani Dr. Ursula Plassnik.

Do projektu bolo zapojených 7 miest v 6 štátoch Európy (Nemecko, Česko, Rakúsko, Slovinsko, Maďarsko, Slovensko a Poľsko)
Viac informácií môžete o akcii získať aj na stránkach www.europazug.de , www.mitost.de alebo www.feman.sk

Sme presvedčení, že naše výrobky, v ktorých sa kladie vysoký dôraz na komplexné zloženie (kvalít, originality, designu, tradičnej ručnej výroby, autentickosti s vybranou lokalitou a charakterom SLOVAK HAND MADE PRODUCT) uspokoja Vaše nároky a ambície kladené na prezentáciu Vašej obce.
Snažíme sa náš sortiment stále rozširovať a do výroby zapájať aj ZŤP a dlhodobo nezamestnaných občanov. Samozrejme, aj Vaša objednávka nám pomôže rozvíjať výrobu slovenských suvenírov a tým prezentovať naše „Malé Veľké Slovensko“ a predstaviť tvorbu našich slovenských výtvarníkov. Ambíciou našej práce je zvyšovať národné povedomie u všetkých vekových kategórií a nadväzovať našimi výrobkami na typické slovenské ľudové motívy, ktoré sú tiež nezameniteľnými symbolmi slovenskej kultúry.

V prípade záujmu o spoluprácu Vám chceme pripomenúť, že podľa zákona NR SR c.5/2004 Z. z. podľa § 63, odst.1 d) Zadávanie zákaziek na účely plnenia povinného podielu zamestnávania občanov so zmenenou pracovnou schopnosťou. Odvod za neplnenie povinného podielu zamestnávania občanov so zmenenou pracovnou schopnosťou je možnosť ušetriť finančné prostriedky pre Vašu organizáciu.
Podľa zákona o službách zamestnanosti je zamestnávateľ povinný zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím ak zamestnáva najmenej 20 zamestnancov a ak úrad v evidencii uchádzačov o zamestnanie vedie občanov so zdravotným postihnutím. Počet zamestnancov s postihnutím predstavuje 3,2 percenta z celkového poctu zamestnancov.
Povinnosť zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím môže zamestnávateľ plniť aj zadaním zákazky vhodnej na zamestnávanie týchto občanov.

Ak zamestnávateľ nezamestnáva určený podiel občanov so zdravotným postihnutím, je povinný najneskôr do 31. marca odviesť za každého občana, ktorý mu chýba do splnenia povinného podielu odvod vo výške trojnásobku mesačnej minimálnej mzdy na účet úradu práce, v ktorého pôsobnosti sa nachádza sídlo zamestnávateľa.

REKLAMA: Vyrábame keramické propagačné, reklamné predmety, medajle alebo magnetické pohľadnice.

Kompletná ponuka keramických suvenírov a darčekov na Slovensku, určených pre veľkoobchod i konečných spotrebiteľov.

Venujeme sa ručnej výrobe keramiky, presnejšie suvenírov z pálenej hliny a ďalších tradičných a prírodných materiálov. Snažíme sa nadväzovať našimi výrobkami na typické slovenské ľudové motívy, ktoré sú nezameniteľnými symbolmi slovenskej kultúry a tým prezentovať naše Malé Veľké Slovensko.
Špecializujeme sa na sezónnu a príležitostnú keramiku, darčekové predmety a
suveníry zhotovované na zákazku pre hotely, penzióny, turistické strediská i firemné darčekové predmety.
- predmety na dekoratívne účely
- predmety vhodné ako pamiatka na návštevu mnohých krásnych a zaujímavých
miest vo svete ( Vysoké Tatry, erby, kultúrne pamiatky, podľa požiadaviek
odberateľa )
- ďalšie predmety sú spomienkou na známe osobnosti súčasnej i dávnej doby ( napr.: Ján Pavol II., Benedikt XVI., Sv. Štefan, kresťanské motívy a pod.)
Výrobky sú už vyrobené a sú na sklade k okamžitému odberu.

Vlastný motív:
Okrem toho je možné na základe objednávky v krátkom čase vyrobiť dekoratívne predmety na prezentáciu firmy, alebo akékoľvek ostatné motívy podľa želania zákazníka.
Ak máte záujem o výrobu vlastného motívu; erbu, znaku, či umeleckého prezentu alebo ocenenia ( pre zamestnancov, či organizácie), sme Vám schopní, za vopred dohodnutú cenu navrhnúť a vytvoriť požadovaný produkt - prezent. Zároveň na prianie zákazníka rozosielame dané suveníry aj ďalším, Vami určeným subjektom (obciam a mestám alebo aj Vaším zamestnancom )

Pre obchody so suvenírmi a darčekovými predmetmi, informačné centrá, turistické strediská, hotely, penzióny, ubytovacie zariadenia, reštaurácie a iné inštitúcie.

 
Copyright © Market.sk 2006.
 
PONUKA
NOVINKY
KATEGORIE
KATEGORIE
KONTAKT
 
PONUKA
PONUKA